Fit i ve vysokém věku

Fit i ve vysokém věku

Nemoci spojené se stářím a nevhodným životním stylem mohou potkat každého z nás. Podívejte se na zkušenosti našich dvou klientů, kteří mají kardiovaskulární problémy a začali používat pikoiontické magnézium ReMag®.

Prvním z nich je Robert:

Mohu přísahat na funkčnost hořčíku ReMag. V minulosti jsem prodělal dva infarkty. Před mým prvním srdečním infarktem provedl můj kardiolog řadu testů. Jeho závěr byl, "začněte brát hořčík".

O několik týdnů později jsem měl svůj první infarkt, ale nebylo to proto, že jsem bral hořčík. Srdeční infarkty byly způsobeny mnohaletým špatným stravováním, příliš velkým množstvím cukru, kofeinu a alkoholu, abychom jmenovali alespoň několik „zlodějů“ hořčíku.

Udělal jsem svůj vlastní výzkum a pokusil jsem se užívat hořčíkové tobolky. Laxativní účinek byl příliš velký. Naštěstí jsem našel to nejlepší z nejlepších, ReMag.

Moje arytmie (AFib) obvykle trvala 20 až 30 hodin. Ale pokud jsem si vzal ReMag, trvala jen 2 až 3 hodiny.

Později jsem podstoupil ablační operaci. Byl jsem jeden den v nemocnici a další den propuštěn. Doktor mi řekl, že v prvním měsíci po operaci se arytmie ještě několikrát objeví a skutečně jsem je dvakrát měl. Ale od té doby jsem bez arytmií. Mám v plánu užívat ReMag po zbytek života.

Ze své stravy dostávám jen asi 200 - 240 mg (denní doporučená dávka je 420 mg) hořčíku. Proto je pro mé zdraví nutné, abych užíval ReMag a ReMyte. Po 4 letech nepřetržitého užívání se cítím jako nikdy dříve. Moje energie je ohromná a cvičím třikrát týdně. Je mi 78 let a cítím se silný!

– Robert

=====

70 až 80 procent Američanů nad 70 let trpí nedostatkem hořčíku. Hořčík je klíčovou složkou asi 1 000 chemických reakcí v těle. Když tělo nemá nedostatek hořčíku, vrátí se do svého výchozího zdravotního stavu.

„Proto dostávám od zákazníků starších 70 let tolik komentářů, že se jim změnil život – zažívají zázrak jménem hořčík“ říká Dr. Carolyn Dean.

P.S.: Díky své historii srdečních potíží Robert zmoudřel a, aby saturoval svůj kardiovaskulární systém širokým spektrem minerálů, přidal k hořčíku elektrolyty ReMyte. Pokud berete pouze ReMag, pro další úroveň podpory přidejte ReMyte.

Druhým z nich je Harold:

Tento příběh od 72-letého zákazníka je dokonalým příkladem „život měnících“ výsledků, ke kterým může dojít, když vaše tělo dostane minerály a elektrolyty, které vyžaduje.

=====

Beru ReMag a ReMyte více než dva roky a změnilo mi to život.

Byl jsem v bodě, kdy jsem nevěděl, co mám dělat. Každé dva týdny jsem měl hrozné arytmie (AFib) a vždy jsem s nimi skončil v nemocnici. Četl jsem knihu Zázrak jménem hořčík a zjistil jsem, že všechny mé příznaky byly způsobeny nízkou hladinou hořčíku.

Začal jsem tedy brát ReMag a ReMyte. Během několika týdnů jsem se cítil lépe a bez známek arytmií.

Mezitím mi můj lékař rezervoval termín, aby udělal v mém srdci ablaci. Když jsem se tam dostal, řekl mi, že nemám žádné známky AFibu. Bylo zvláštní, že jsem měl AFib více než deset let a najednou ne.

Nyní hraji golf pětkrát týdně a chodím po hřišti, něco, co jsem si myslel, že už nikdy nebudu moci udělat. Dokonce jsem absolvoval autobusový výlet do Nashvillu a Bransonu - 6 800 km cesty, která byla roky na mém seznamu cílů, ale nemohl jsem ho absolvovat kvůli AFibu. Je mi 72 a mám energii jako 50letý.

Děkuji vám, Dr. Deanová, za všechno dobré, co děláte, abyste pomohli lidem, jako jsem já.

– Harold

=====

Jaký je váš seznam cílů, které byste mohli dělat se silnějším a zdravějším tělem? ReMag a ReMyte jsou stavební kameny z hořčíku a elektrolytů pro zářivé a trvalé zdraví.

Aloha, Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality