Elektrolyty pro lepší výkon mozku

Elektrolyty pro lepší výkon mozku

Měli jste někdy dny, kdy se vám zdálo, že jste mimo realitu, nebo se vám zdá, že je vaše hlava „mimo provoz“? Je možné, že váš mozek trpí nedostatkem elektrolytů.

Elektrolyty jsou iontové vodiče elektrického proudu v těle. Bez dostatku správných elektrolytů nemůže váš mozek iniciovat elektrické impulsy, které vaše nervové buňky vyžadují pro správnou komunikaci. Tento nedostatek může způsobit, že se budete cítit trochu mimo, nebo se projeví jako neslavná mozková mlha.

ReMyte® vyvažuje elektrolyty ve vašem systému. Je mnohem lepší než většina roztoků elektrolytů díky tomu, že poskytuje dvanáct minerálů v jedinečné velikosti pikometru, která umožňuje kompletní absorpci na buněčné úrovni. Dávka minerálů tedy může být velmi nízká, což vylučuje jakoukoli možnost toxicity, ale když jsou 100% absorbovány na buněčné úrovni, jsou tyto minerály vysoce účinné.

Zkušenosti klienta

Zde je zákaznice, která si všimla významného zlepšení funkce funkce mozku v důsledku užívání vysoce absorbovatelného ReMyte.

Mám značné nutriční nedostatky a tak mohu být citlivější než většina ostatních, ale hned první den jsem to cítila. Moje funkce mozku, pocit přítomnosti ve světě, moje osobní energie…., můj výhled se výrazně zlepšil a jsem tak vděčná.

Mám pocit, že jsem získala části svého starého já, kde se život jeví ostřejší a živější. Použila jsem jiné stopové minerály a více minerálů a nikdy jsem nic takového nezažila. Je pro mě snazší řídit auto, což může znít divně, ale když váš mozek funguje lépe, všechno je lepší. – Doris

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality