Důležitost draslíku - vysvětlení od Dr. Carolyn Deanové

Důležitost draslíku - vysvětlení od Dr. Carolyn Deanové

Draslík může být pro některé osoby stejným zázrakem jako hořčík. Výrazně zvyšuje energii v těle. Doktorka Carolyn Deanová nám zde v krátkosti popisuje její draslíkový doplněk Pico Potassium.

Draslík

Draslík je třetím nejhojnějším prvkem v lidském těle. Jeho nedostatek může přispět ke kardiovaskulárním chorobám. 98 % tohoto nezbytného minerálu se nachází UVNITŘ buněk. To je důvod, proč je důležité získat draslík ve formě, která může vstupovat do buněk, než bude z těla vyloučena.

Naše pikoiontické minerály jsou vyrobeny tak, aby zajišťovali maximální absorpci. Jdou tam, kde většina doplňků selže: dovnitř buňky.

Protože se Pico Potassium vstřebává na buněčné úrovni, účinky mohou být pozoruhodné. Zde je jeden takový příběh.

Vyprávění klientky

Když jste uvedli na trh Pico Potassium, ihned jsem ho vyzkoušela. Mám málo draslíku a mám potíže, abych ho měla dost. Moje babička ho měla také vždy nízký. Tento problém se nikdy nevyřešil.

Zemřela na městnavé srdeční selhání. Nechci, aby se mi stalo to samé.

Od té doby, co jsem začala brát Pico Potassium, se moje energie začíná navyšovat. Cítím se víc jako já. Před tím, než jsem začala užívat Pico Potassium, jsem měla potíže s močením. Když jsem byla na návštěvě, šla jsem na toaletu 3-4krát. Nyní je to jen jednou nebo vůbec. Čím méně musím „jít“, tím více živin ve mě zůstane. Jsem zdravější a silnější.

Moc a moc děkuji. Konečně dostávám zpět svůj život. Pico Potassium je můj zázrak.

=== Dalene

Pico Potassium byl vyroben tak, aby zajišťoval maximální vstřebatelnost. To je zvláště vhodné pro ty, kteří mají nízkou hladinu draslíku, nebo pro ty, kteří mají potíže s absorpcí živin.

Ach, to ovoce

Získat navíc další draslík z potravy znamená přidat ovoce bohaté na draslík, a to je sladké.

Možná však budete potřebovat vyšší hladinu draslíku. Je to velmi důležitý elektrolyt.

Bylo prokázáno, že lidé s vysokým příjmem draslíku mají například silnější kosti. Zvýšení příjmu draslíku a snížení sodíku může snížit krevní tlak.

Většina potravin, doporučovaných ke zvýšení příjmu draslíku, jsou však potraviny s vysokým obsahem cukru, jako jsou banány, pomeranče, meruňky, sušené švestky, rozinky a datle.

Co když nechci jíst více cukru z ovoce?

Je tu řešení: Pico Potassium

Pomocí stejné technologie jako pro pikoiontické minerály ReMag a ReMyte jsme vyrobili vlastní produkt s draslíkem. Pico Potassium je vytvořený pro maximální absorpci. Je skvělým doplňkem k přípravkům ReMag a ReMyte.

Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality