Draslík - jeho význam a kombinace s jinými minerály

Draslík - jeho význam a kombinace s jinými minerály

Seriózní vědecký výzkum o vztahu mezi draslíkem, hořčíkem a srdečními arytmiemi sahá až do počátku padesátých let.

Doktorka pátrá po vlivu draslíku na srdeční onemocnění

Seriózní vědecký výzkum o vztahu mezi draslíkem, hořčíkem a srdečními arytmiemi sahá až do počátku padesátých let. Pravděpodobně probíhal ještě dříve, ale při hledání mě Google prohlížeč tak daleko nepustil. Říká se, že většina srdcí alespoň jednou nebo dvakrát během dne bije nepravidelně. Pokud však srdce udržuje nepravidelný rytmus, je to známka toho, že je v jeho elektrické činnosti nevyváženost.

Srdeční onemocnění a hořčík

Fibrilace síní (AFib) je nejčastěji diagnostikovaná srdeční arytmie. Objevuje se tak často, že se jedná skoro o epidemii. Ve Spojených státech se počet hospitalizací pacientů s AFib zvýšil mezi lety 2000 a 2010 o 23 procent. Počet lidí v roce 2010 s AFib činil asi 5,2 milionu. Podle předpovědí se v roce 2030 zvýší toto číslo na asi 12,1 milionu případů. Věřím v nárůst AFib paralelně s nárůstem nedostatku hořčíku v populaci.

Standardní lékařská péče se zaměřuje na identifikaci AFib při zvýšeném riziku srdečního selhání, sraženiny a mrtvice. Ale to jen tehdy, pokud už máte srdeční choroby. Věřím, že významná část populace nemá problémy se srdcem – má problém s nedostatkem minerálů!

Jak funguje srdce?

Srdce má čtyři komory; první dvě jsou síně a dolní dvě komory. Ve zdravém srdci jsou elektrické impulzy v síni koordinovány správnou rovnováhou a interakcí několika minerálů. Ty zde působí jako elektrolyty a jsou to: hořčík, vápník, sodík a draslík. Zdá se logické, že příčinou AFib je nerovnováha těchto minerálů. Jejich vyvážení je vynikající strategií k podpoře funkce srdce.

Bohužel léky, které se běžně používají k léčbě AFib, mohou způsobit srdeční onemocnění a zvýší pravděpodobnost nevyléčení AFib. Pacienti se srdečními chorobami, vysokým krevním tlakem a vysokým cholesterolem užívají léky, které neléčí srdeční choroby, protože tyto léky vyčerpávají hořčík, a podporují tak jeho nedostatek. To je pravděpodobně důvod, proč lékaři říkají, že AFib je nevyléčitelná. Neví, že doplnění hořčíku, draslíku a dalších minerálů k předepsaným lékům může urychlit remineralizaci srdce, stabilizaci a zotavení, což pacientovi umožňuje dosáhnout kýžených výsledků léčby.

Věděli jste, že hořčík a draslík jsou přátelé?

Nedostatek draslíku vede ke svalovým křečím a arytmiím, stejně jako nedostatek hořčíku, ale v menší míře. Tyto dva minerály jsou určeny pro vzájemnou spolupráci.

Je nemožné překonat nedostatek draslíku bez předchozího doplnění hořčíku. Nízké hladiny draslíku mohou zvýšit ztráty hořčíku močí. Užívejte je oba v hojné míře, aby vaše tělo mohlo fungovat efektivněji.

Zkušenosti klientky s pikoiontickým draslíkem

Členka našeho klubu 80let+, která používá všechny naše doplňky, sdílí svůj pokrok s Pico Potassium:

=====

Třetí den s Pico Potassiem jsem dosáhla další pozitivní úrovně pohody, další úrovně klidu navzdory nepokojům s koronavirem kolem nás.

Prosím, vyřiďte vděčnost úžasné doktorce Carolyn Deanové a jejímu týmu za to, že přidala do své řady minerálů i draslík. Všechno dohromady je to perfektní kombinace.

– Joan

=====

Takže pokud máte podezření na nedostatek draslíku nebo jste již v deficitu, je tu další pikoiontický přípravek, který přidejte do vaší denní rutiny.

Kombinace doplňků

Pokud je draslík již v ReMyte, proč má Joan užívat Pico Potassium?

Skvělá otázka.

Zaprvé, přestože je Joan dlouholetá klientka a používá ReMyte, i tak nachází přínosy v dalším draslíku z Pico Potassia.

A dále ReMyte i Pico Potassium má zákonem daný obsah draslíku 99 mg v jedné dávce, ale tělo potřebuje až 4 700 mg denně. S ohledem na toto pravidlo 99 mg na dávku jsme museli vytvořit i samostatný doplněk draslíku, který je mnohem koncentrovanější. Pico Potassium při koncentraci 99 mg v 1,25ml může být zvláště prospěšný pro ty, kteří potřebují více draslíku. Zjistit se to dá buď krevními testy, kde draslík bude v dolní polovině rozsahu laboratoře, nebo na základě příznaků nedostatku draslíku: únava, svalová slabost a zácpa.

Doktorka Deanová

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality