Doplněk RnA ReSet ReMag pro zdravé tělo a mysl

Doplněk RnA ReSet ReMag pro zdravé tělo a mysl

Hořčík je životně důležitou složkou pro zdravé fungování lidského těla a mysli. Hraje roli ve více než 300 různých enzymatických reakcích k udržení různých metabolických funkcí.

Hořčík také reguluje antioxidační kapacitu těla, energetický stav a genomickou stabilitu, a také brzdí některé procesy stárnutí v mozku.

Přestože je tento minerál zodpovědný za tolik životně důležitých funkcí v lidském těle, odhaduje se, že až 80 % veškeré světové populace má nedostatek hořčíku. Z tohoto důvodu má smysl užívat doplněk hořčíku k zajištění udržení zdravé hladiny hořčíku v těle.

Hořčíkové doplňky

Dr. Carolyn Deanová, autorka knihy The Magnesium Miracle (Zázrak jménem hořčík), doporučuje hořčík od RnA ReSet - ReMag. ReMag byl speciálně navržen tak, aby byl tělem vysoce absorbován na buněčné úrovni, což zajišťuje, že doplněk poskytuje největší možný účinek hořčíku.

Vzhledem k tomu, že tělo přirozeně vylučuje veškerý hořčík, který nevyužije, neexistuje způsob, jak se předávkovat ReMagem. I když užíváte více, než je dávka doporučená FDA, která může být vyžadována u lidí, kteří již trpí nedostatkem, nemusíte mít strach. Většina lidí, kteří se chtějí nasytit hořčíkem, bude muset denně užívat 10 až 20ml ReMagu, aby jejich tělo dostalo dostatek tohoto základního minerálu.

Diagnostika nedostatku hořčíku

Každý, kdo se domnívá, že může mít nedostatek hořčíku, může použít dotazník Dr. Carolyn Dean, který je k dispozici ZDE, který klade řadu otázek týkajících se mnoha potenciálních příznaků nedostatku hořčíku.

Existuje 65 možných příznaků nedostatku hořčíku, jak je uvedeno v jedné z knih Dr. Carolyn Deanové, ale test lze také použít ke kontrole příznaků možného nedostatku hořčíku. Příznaky jsou různé, včetně věcí, jako jsou křeče v nohou nebo neklidné nohy v noci.

Lidé, kteří pociťují některé nebo mnoho z uvedených příznaků, mohou chtít experimentovat s používáním doplňků hořčíku nebo hořčíkových krémů (ReMag Lotion Plus). Pokud jsou příznaky způsobeny nedostatkem hořčíku, zmírní se tím. Pokud nejsou, jak je uvedeno výše, neexistuje způsob, jak se hořčíkem předávkovat, takže k žádné újmě nedojde.

Výhody hořčíku pro zdraví

Zdravotní přínosy hořčíku jsou četné. Bylo prokázáno, že různé zdravotní stavy se zlepšují nebo se jim lze vyhnout zvýšeným příjmem hořčíku. Jedná se například o osteoporózu, cukrovku, migrény, úzkosti a premenstruační příznaky.

Nedostatečný příjem hořčíku je spojován s vyšším rizikem srdečních onemocnění, jako je vysoký krevní tlak (hypertenze) a usazování tuku na stěnách tepen (ateroskleróza). Zdravotní přínosy vápníku, jsou vylepšeny a stabilizovány prostřednictvím hořčíku, takže každý, kdo užívá doplněk vápníku pro zdraví, by měl také užívat hořčík navíc.

Různé studie prokázaly souvislost mezi sníženým rizikem cukrovky a vyšším příjmem hořčíku.

Výhody hořčíku pro duševní zdraví

Nedávná klinická studie provedená na Larner College of Medicine odhalila, že příznaky deprese a úzkosti se zmírňují užíváním doplňků hořčíku. Studie sledovala 126 lidí s diagnostikovanou depresí, která byla klasifikována jako mírná až středně těžká, a zjistila, že suplementace hořčíkem významně snížila skóre deprese a úzkosti po 12týdenní studii. Hořčík také hraje roli v tom, jak dobře se vypořádáme se stresem.

Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality