Pravděpodobně nevíte, co všechno dokáže stříbro

Pravděpodobně nevíte, co všechno dokáže stříbro

Po přečtení „Studie použitelnosti dihydrogencitrátu stříbrného jako doplňku výživy“, zveřejněné 29. ledna 2007, jsem se dozvěděla několik zajímavých vlastností tohoto bezpečného a efektivního kovu, který vám může pomoci na vaší cestě za zdravím.

Především má stříbro nejvyšší elektrickou vodivost ze všech kovů. Je to zvláštní prvek, protože se ovlivňuje elektrolyty v lidském těle – z nichž nejdůležitějším je hořčík. Tělo má mnoho způsobů, jak použít stříbro jako katalyzátor klíčových funkcí. Ve skutečnosti tělo potřebuje dostávat koncentrovanější úroveň stříbra než to, co poskytuje prostředí.

Po vstupu do krevního oběhu, ionty stříbra cirkulují přes tkáně těla, ale i přes kosti, které jsou obtížně léčitelné antibiotiky. Zde neutralizuje celou řadu různých mikroorganismů bez poškození lidských buněk.

Dalším velkým aspektem stříbra je, že působí jako katalyzátor pro opravu poškozených tkání stimulací návratu kmenových buněk do jejich původního embryonálního stavu. Ve vědeckých studiích došlo k růstu tkáně rychlostí, která byla nejméně pětkrát až šestkrát rychlejší než léčba bez stříbra.

Jedna studie došla k závěru, že „čím menší částice stříbra, tím účinnější je v těle.“ No, to je skvělá zpráva, protože náš výrobek Pico Silver se skládá ze stabilizovaných pikometrových iontů, které jsou ekvivalentní nanočásticím použitým v této studii.

Pokud tedy hledáte vysoce vstřebanou formu stříbra na trhu, nehledejte nic jiného než doplněk Pico Silver™.

Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality