Co je tak zvláštního na přípravku ReMag?

Co je tak zvláštního na přípravku ReMag?

Už vím, že přípravkem ReMag® jsem vytvořila nejpokročilejší recepturu hořčíku na trhu a splnila tak všechny své požadavky na kvalitní suplement - Dr. Carolyn Dean

Jiní výrobci si prostě neudělali čas ani nevyvinuli úsilí při vytvoření hořčíku, který by byl vysoce vstřebatelný, nelaxativní a dostatečně čistý, aby splňoval mé náročné standardy, získané z desetiletí výzkumu a práce s klienty. Tak jsem šla kupředu a vytvořila to, co mnozí nazývají zlatým standardem hořčíku. A pokud užíváte ReMag dost dlouho, pravděpodobně souhlasíte.

Ráda bych slyšela, jak popisujete ReMag® svými vlastními slovy. Nejdříve jsou zde však některé skutečnosti o doplňku ReMag®, které možná nevíte.

Tajemství ReMagu je ve stabilních iontech velikosti pikometru. Použití super-drobných hořčíkových částic se umožňuje ReMagu se lépe vstřebat než jakákoliv forma hořčíku. A pokud jste ten člověk, který rád ví o vědě za vaším doplňkem, zde jsou některá slova od našeho brilantního výrobce, který popisuje, co dělá ReMag(r) odlišným od jiných receptur hořčíku.

Detekce přítomnosti hořčíku se provádí pomocí spektrometru ICP-OES. To nám říká, že ve výrobku je skutečně hořčík a také ho pro nás kvantifikuje, takže víme, kolik hořčíku je přítomno.

Aveka Labs použila nástroj Malvern PCS Dynamic Light Scattering Instrument ve snaze najít částice v ReMagu. PCS analyzuje vzorky částic v rozmezí velikostí 1 nm až 1000 nm (0,001-1 mikronů). V tomto rozmezí velikostí nebyly zjištěny žádné částice, což znamená, že ReMag® má částice menší než 0,001 mikronů.

ReMag® je monoatomický iontový roztok. Neexistuje žádný přímý způsob měření iontové velikosti (nebo iontového poloměru). To je ve skutečnosti určeno nepřímo měřením délky vazby. Iontové poloměry se obtížně měří s jakýmkoliv stupněm jistoty a liší se podle prostředí iontu a také několika dalších faktorů. Vzdálenost mezi dvěma ionty v iontové krystalové struktuře může být stanovena rentgenovou krystalografií, která udává délky stran jednotkové buňky krystalu. Iónový poloměr není fixní vlastností daného iontu, ale mění se s koordinačním číslem, spinovým stavem a mnoha dalšími parametry. Jako takové je velmi obtížné určit skutečnou velikost částic ReMag®. Jsme si jisti, že jsou menší než 0,001 mikronu. S použitím rentgenové krystalografie vypočítáme / odhadneme, že částice ReMag® jsou přibližně 70-86 pikometrů velké.

To vám může připadat jako množství vědecké terminologie, ale vysvětluje to kvalitu ReMagu.

Dr. Carolyn Deanová

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality