Co je tak zvláštního na přípravku ReMag?
Co je tak zvláštního na přípravku ReMag?

Co je tak zvláštního na přípravku ReMag?

Už vím, že přípravkem ReMag® jsem vytvořila nejpokročilejší recepturu hořčíku na trhu a splnila tak všechny své požadavky na kvalitní suplement.

Jiní výrobci si prostě neudělali čas ani nevyvinuli úsilí při vytvoření hořčíku, který by byl vysoce vstřebatelný, nelaxativní a dostatečně čistý, aby splňoval mé náročné standardy, získané z desetiletí výzkumu a práce s klienty. Tak jsem šla kupředu a vytvořila to, co mnozí nazývají zlatým standardem hořčíku. A pokud užíváte ReMag dost dlouho, pravděpodobně souhlasíte.

Ráda bych slyšela, jak popisujete ReMag svými vlastními slovy. Nejdříve jsou zde však některé skutečnosti o doplňku ReMag, které možná nevíte.

Tajemství ReMagu je ve stabilních iontech velikosti pikometru. Použití super-drobných hořčíkových částic se umožňuje ReMagu lépe vstřebat než jakákoliv forma hořčíku. A pokud jste ten člověk, který rád ví o vědě za vaším doplňkem, zde jsou některá slova od našeho brilantního výrobce, který popisuje, co dělá ReMag odlišným od jiných receptur hořčíku.

Detekce přítomnosti hořčíku se provádí pomocí spektrometru ICP-OES. To nám říká, že ve výrobku je skutečně hořčík a také ho pro nás kvantifikuje, takže víme, kolik hořčíku je přítomno.

Aveka Labs použila nástroj Malvern PCS Dynamic Light Scattering Instrument ve snaze najít částice v ReMagu. PCS analyzuje vzorky částic v rozmezí velikostí 1 nm až 1000 nm (0,001-1 mikronů). V tomto rozmezí velikostí nebyly zjištěny žádné částice, což znamená, že ReMag má částice menší než 0,001 mikronů.

ReMag je monoatomický iontový roztok. Neexistuje žádný přímý způsob měření iontové velikosti (nebo iontového poloměru). To je ve skutečnosti určeno nepřímo měřením délky vazby. Iontové poloměry se obtížně měří s jakýmkoliv stupněm jistoty a liší se podle prostředí iontu a také několika dalších faktorů. Vzdálenost mezi dvěma ionty v iontové krystalové struktuře může být stanovena rentgenovou krystalografií, která udává délky stran jednotkové buňky krystalu. Iónový poloměr není fixní vlastností daného iontu, ale mění se s koordinačním číslem, spinovým stavem a mnoha dalšími parametry. Jako takové je velmi obtížné určit skutečnou velikost částic ReMag. Jsme si jisti, že jsou menší než 0,001 mikronu. S použitím rentgenové krystalografie vypočítáme / odhadneme, že částice ReMag jsou přibližně 70-86 picometrů velké.

To vám může připadat jako množství vědecké terminologie, ale vysvětluje to kvalitu ReMagu®.

Dr. Carolyn Deanová


Zpět na seznam
Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.